Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FE023LMB2 |
iQ300 mikrovlnná rúra Čierna Sólo mikrovlnná rúra Na pracovnú dosku 20 L 800 W • Umiestnenie spotrebiča: Na pracovnú dosku, Typ produktu: Sólo mikrovlnná rúra, Vnútorná kapacita: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vstavaný displej, Typ displeja: LED, Systém ovládania: Otočné, Dotyk, Farba: Čierna
134,18 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Sólo mikrovlnná rúra |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Vnútorná kapacita | 20 L |
| Mikrovlnný výkon | 800 W |
| Systém ovládania | Rotary,Touch |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Systém otvárania dvierok | Gombík |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Otočný tanier | |
| Veľkosť otočného taniera | 270 cm |
| Vnútorné osvetlenie | |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | LED |
| Integrované hodiny | |
| Typ hodín | Elektronický |
| Časovač | |
| Typ časovača | Mechanický |
| Detský zámok | |
| Farba dverí | Čierna |
| Materiál dverí | Sklo |
| Dĺžka časovača | 60 min |
| Materiál gramofónu | Sklo |
| Dĺžka šnúry | 1.3 m |
| Certifikácia | CE |
| Funkcie a programy pre varenie | |
|---|---|
| Gril | |
| Konvekčné varenie | |
| Varenie v pare | |
| Funkcia uchovania teploty | |
| Gril | |
| Rozmrazovanie | |
| Funkcia ohrevu | |
| Počet automatických programov | 7 |
| Počet rozmrazovacích programov | 4 |
| Digestor | |
| Počet žiaroviek | 1 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Celková spotreba | 1270 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 442 mm |
| Hĺbka | 345 mm |
| Výška | 260 mm |
| Vnútorné rozmery (š x h x v) | 280 x 300 x 180 mm |
| Hmotnosť | 16038 kg |
| Obsah balenia | |
| Návod na obsluhu | |
| Návod na použitie | |
| Údaje o balení | |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17800 kg |