Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ET675FNP1E |
Vstavaná sklokeramická varná doska so 4 zónami • Farba: čierna, nerezová oceľ • Typ ovládania: dotykové • Príkon (elektrina): 8300 W • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 602 mm • Hĺbka: 520 mm • Výška: 45 mm •
373,01 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Black,Stainless steel |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Funkcia Boost | |
| Farba rámčeka | Nerezová oceľ |
| Výkon | |
| Počet úrovní výkonu | 17 |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Časovač | |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Detský zámok | |
| Automatické vypnutie | |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon (elektrický) | 8300 W |
| On/off vypínač | |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 602 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnosť | 8000 kg |
| Výška pod pracovnou doskou | 20 cm |