- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Hlučnější
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | TI30A209RW |
objem zásobníku na vodu: 1,4 l ; keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí ; separátní výpusť na mléčnou pěnu
422,36 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Kapacita vodného zásobníka | 1.4 L |
| Typ kávovaru | Plne automatické |
| Typ náplne kávy | Kávové zrná |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Kapacita v pohároch | 1 cups |
| Maximálny prevádzkový tlak | 15 bar |
| Vstavaný mlynček | |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 250 g |
| Nádoba na mlieko | |
| Vodný filter | |
| Funkcie a programy pre varenie | |
|---|---|
| Príprava kávy | |
| Príprava espressa | |
| Príprava cappuccina | |
| Výroba latte | |
| Ergonómia | |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Sila | |
| Príkon | 1300 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
Hlučnější
máme kávovar krátce
Pre: Rychly jednum tlacitkem, chutne capjuccinoo
Nevim
Zabudovaná tryska na pěnění mléka Nemožnost udělat dvě kávy najednou
Zatím je týden v provozu a vše je v pořádku.
Po vyzkoušení všech možností funkčnosti musím uznat, že tento automat funguje skvěle. Opravdu poměr cena výkon, hodnotím za 1*
Pre: Opravdu skvělé cappuccino a latte
Parádní pořizovací cena(cca7000Kč)
Pre: Skvělý
Pre: Zatím vše bez problémů!Krátká doba užívání.
Pre: bez nádobky na mléko - napěnění přímo ve sklenici/šálku
snadná údržba
Zatím ještě nevím.
mam kratkou dobu zatim super
Prezeráte si: SIEMENS Espresso TI 30A209RW
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.