- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | TI924301RW |
Typ: voľne stojace • Tlak čerpadla (bar): 19 • Displej • Mliečne nápoje 1 stlačením • Nastavenie sily kávy • Nastaviteľná teplota kávy • Použitie zrnkovej kávy • Čistenie a odvápnenie • Tryska na paru • Zásobník na mlieko • Nahrievanie šálok • Mlynček na kávu • Pamäť na obľúbenú kávu • Príprava dvoch šálok naraz • Sparovacia jednotka: vyberateľná • Typ mlynčeka na kávu: keramický • Objem zásobníka na vodu (l): 2.3 • Objem zásobníka na zrn. kávu (g): 290 • Príkon espressa (W): 1500
1 051,51 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Výkon | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Kapacita vodného zásobníka | 2.3 L |
| Typ náplne kávy | Kávové zrná |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Kapacita v pohároch | 2 cups |
| Maximálny prevádzkový tlak | 19 bar |
| Vstavaný mlynček | |
| Počet brúsok | 1 pc(s) |
| Typ mlynčeka | Keramický mlynček |
| Nastaviteľný mlynček | |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 290 g |
| Vstavaný napeňovač mlieka | |
| Systém horúcej vody | |
| Funkcia predhriatie | |
| Ohrievač šálky | |
| Funkcia oplachovania | |
| Nastavenie tvrdosti vody | |
| Odvápňovacia funkcia | |
| Samočistiaci | |
| Je možné umývať v umývačke | |
| Certifikácia | CE |
| Funkcie a programy pre varenie | |
| Príprava espressa | |
| Príprava cappuccina | |
| Výroba espresso macchiato | |
| Výroba latte macchiato | |
| Príprava Caffe crema | |
| Výroba horúceho mlieka | |
| Výroba flat white | |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Farba | Black,Stainless steel |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | TFT |
| Farebný displej | |
| Vymeniteľná vodná nádrž | |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník | |
| Nastavenie hrdla | Zvislý |
| Odnímateľná jednotka na varenie/infúzie | |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Podsvietené tlačidlá | |
| Sila | |
| Príkon | 1500 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutie | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 316 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Výška | 392 mm |
| Hmotnosť | 11300 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 357 mm |
| Hĺbka balenia | 428 mm |
| Výška balenia | 510 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 13000 kg |
| Obsah balenia | |
| Obsah balenia | Lyžica |