- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ED851HWB1E |
iQ500 varná doska Čierna Vstavaný 80 cm Indukčná varná doska so zónami 5 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Šírka platničky: 80 cm • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Horné predné, Typ časovača: Digitálny • Príkon (elektrický): 7400 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Podporované aplikácie pre ovládanie: Home Connect • Siemens technológie (varenie): combiZone, cookConnect, quickStart, touchSlider
724,48 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Typ konektoru: Bez zástrčky
Příkon (elektřina): 7400 W
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Vzhled
Výkon varné zóny 3: 2500 W
Výkon varné zóny 2: 1600 W
Umístění přístroje: Vestavěné
Výkon varné zóny 4: 2500 W
Průměr varné zóny 5: 190 mm
Šířka varné desky: 80 cm
Zdroj varné zóny 5: Elektrický
Zdroj varné zóny 4: Elektrický
Průměr varné zóny 2: 145 mm
Zdroj varné zóny 1: Elektrický
Průměr varné zóny 3: 240 mm
Průměr varné zóny 1: 180 mm
Zdroj varné zóny 3: Elektrický
Výkon varné zóny 5: 2500 W
Průměr varné zóny 4: 190 mm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: Elektrický
Výkon varné zóny 1: 2000 W
Zvýšení výkonu varné zóny 4: 3700 W
Zvýšení výkonu varné zóny 5: 3700 W
Zvýšení výkonu varné zóny 3: 3700 W
Větší intenzita varné zóny 1: 3100 W
Zvýšení výkonu varné zóny 2: 2200 W
Typ varné desky: Indukční varná deska bez zón
Materiál povrchu: Keramický
Počet elektrických varných zón: 4 zóna/zón
Barva: Černá
Počet varných zón: 4 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka přihrádky (min): 49 cm
Instalační výška oddílu: 5,1 cm
Instalační hloubka přihrádky (max): 50 cm
Instalační šířka oddílu: 75 cm
Tloušťka pracovní desky (min.): 1,6 cm
Hloubka: 522 mm
Délka šňůry: 1,1 m
Výška: 51 mm
Hmotnost: 13,3 kg
Šířka: 802 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 17 kg
Výkon
Rychlý start: Ano
Počet stupňů výkonu: 17
Detekce pánve: Ano
Funkce uchování teploty: Ne
Funkce Boost: Ano
Ergonomie
Umístění ovládání: Horní přední
Typ časovače: Digitální
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Dětský zámek: Ano
Časovač: Ano
Vestavěný displej: Ano
Typ ovládání: Dotyk
Funkce managementu
Podporované aplikace pro ovládání: Home Connect
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie Siemens (vaření): touchSlider
Digestoř
Zabudovaná kapuce: Ne
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Šírka platničky | 80 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Keramický |
| Počet varných zón | 5 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 5 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1 | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2000 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3100 W |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 1600 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 2200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3 | 240 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 2500 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 4 | 190 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 2500 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 5 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 5 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 5 | 190 mm |
| Výkon varnej zóny 5 | 2500 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 5 | 3700 W |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkcia Boost | |
| Počet úrovní výkonu | 17 |
| Detekcia panvice | |
| Funkcia uchovania teploty | |
| Rýchly štart | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Typ časovača | Digitálny |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Detský zámok | |
| Digestor | |
| Vstavaná kapucňa | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Typ konektora | No plug |
| Funkcie manažmentu | |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Špeciálne vlastnosti | |
| Siemens technológie (varenie) | combiZone,cookConnect,quickStart,touchSlider |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 802 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnosť | 13300 kg |
| Hrúbka pracovnej dosky (min.) | 16 cm |
| Dĺžka šnúry | 1.1 m |
| Instalačná šírka oddielu | 750 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (min) | 490 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (max) | 500 cm |
| Instalačná výška oddielu | 51 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17000 kg |