- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Dobry produkt s minimalnymi nedostatkami - doprucujem
Pre: Robi na pohlad peknu kavu
Robi velmi chutnu kavu
Velmi lahka obsluha
Tichy chod
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CT 636 LES1 |
Zabudovaný plne automatický kávovar na espresso • Objem nádržky na vodu: 2,4 l • Typ náplne: zrnková káva • Kapacita v šálkach: 1 šálka • Zabudovaný mlynček • Typ displeja: TFT • Výkon: 1600 W • Farba: čierna, nerezová oceľ
1 573,85 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Kapacita vodného zásobníka | 2.4 L |
| Typ kávovaru | Plne automatické |
| Typ náplne kávy | Kávové zrná |
| Kapacita v pohároch | 1 cups |
| Maximálny prevádzkový tlak | 19 bar |
| Vstavaný mlynček | |
| Vstavaný napeňovač mlieka | |
| Funkcie a programy pre varenie | |
| Príprava espressa | |
| Príprava Americana | |
| Výroba latte macchiato | |
| Ergonómia | |
| Farba | Black,Stainless steel |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | TFT |
| Dĺžka šnúry | 1.7 m |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka | 385 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hmotnosť | 19740 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 560 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 550 cm |
| Instalačná výška oddielu | 590 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnosť vrátane balenia | 22720 kg |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Detský zámok | |
Dobry produkt s minimalnymi nedostatkami - doprucujem
Pre: Robi na pohlad peknu kavu
Robi velmi chutnu kavu
Velmi lahka obsluha
Tichy chod
výborný kávovar
Pre: super design, jednoduché ovládání
velmi jednoduché používání, ladí s ostatními spotřebiči, velmi mile překvapena
Pre: skvělá káva, dokonalá mléčná pěna, jednoduchá péče o přístroj, samočištění trysek
Dlouho jsme se rozhodovali, zda zvolit vestavný nebo volně stojící automatický kávovar a nakonec vyhrál tento :)Po otevření předního panelu jsou všechny části perfektně přístupné a snadno se čistí (na plné odpoadní nádoby nebo prázdné nádoby s vodou a kávou se zobrazí upozornění). Mléko má izolační dózu, která je schovaná a neruší pohled na spotřebič.Ovládání je maximálně jednoduché a perfektně intuitivní. Je možné si uložit vlastní oblíbené nápoje s konfigurací, pojemnovat je a následně vybrat a spustit přes menu vlastních nápojů.Krom klasické zrnkové kávy je možné použít i mletou. Na mletou kávu je ale jen malý zásobník, který slouží pro přípravu jen jedné porce kávy. Neberu to jako nevýhodu - připravujeme kávu prakticky jen ze zrnkové a pouze občas porci z mleté bezkofeinové.
Pre: Intuitivní ovládání
Snadná údržba
Možnost použití i mleté kávy
Uložení vlastní konfigurace pro nápoj
Prezeráte si: Siemens CT636LES1
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.