- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Zatím nemůžu poskytnout zkušenosti z provozu.
Pre: Zatím se vše zdá být perfektní.
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Produktový kód: | BF634RGS1 |
Vstavaná mikrovlnná rúra, čierna/strieborná • Vnútorný objem: 21 l • Výkon rúry: 900 W • Spotreba: 1220 W • Šírka: 594 mm • Hĺbka: 318 mm • Výška: 382 mm •
558,63 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Vnútorná kapacita | 21 L |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Otočný tanier | |
| Vnútorné osvetlenie | |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | TFT |
| Farba | Black,Silver |
| Dĺžka šnúry | 1.5 m |
| Sila | |
|---|---|
| Celková spotreba | 1220 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka | 318 mm |
| Výška | 382 mm |
| Rozmery pre inštaláciu (š x d x v) | 560 x 300 x 362 mm |
Zatím nemůžu poskytnout zkušenosti z provozu.
Pre: Zatím se vše zdá být perfektní.
má krásný design, vyhovující funkce a nemá otočný talíř, takže je velmi praktická
Pre: krásný design
intuitivní ovládání
Prezeráte si: Siemens BF634RGS1
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.