Shelly Pro 3EM-3CT63 - Dielňa a Hobby
Shelly Pro 3EM-3CT63
Značka: Shelly
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 40210830
merač energie AC • Typ zdroja: AC, Maximálny prúd: 63 A, Frekvenčný rozsah: 50 - 60 Hz • Šírka: 94 mm, Hĺbka: 19 mm, Výška: 69 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
merač energie AC
• Typ zdroja: AC, Maximálny prúd: 63 A, Frekvenčný rozsah: 50 - 60 Hz
• Šírka: 94 mm, Hĺbka: 19 mm, Výška: 69 mm