- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Severin |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WK 3427 |
rýchlovarná kanvica 1 L 2400 W Čierna, Červená • Kapacita vodného zásobníka: 1 L • Príkon: 2400 W • Farba: Čierna, Červená, Základný materiál: Plast, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody • Bezšnúrový
55,74 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita vodného zásobníka | 1 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Black,Red |
| Základný materiál | Plastic,Stainless steel |
| Indikátor úrovne vody | |
| Ergonómia | |
| Automatické vypnutie | |
| Bezšnúrový | |
| Základňa otočiteľná o 360° | |
| Kontrolka | |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 2400 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 198 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnosť | 930 g |
| Údaje o balení | |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1130 kg |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Neobsahuje | Bisphenol A (BPA) |