- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Severin |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | FO 2471 |
8 osôb • Počet osôb: 8 osôb, Farba: Čierna, Nerezová oceľ, Formát: Kolo • Príkon: 1500 W • Materiál stierky: Drevo • Šírka: 310 mm, Hĺbka: 250 mm, Výška: 260 mm • Šírka balenia: 285 mm, Hĺbka balenia: 285 mm, Výška balenia: 265 mm
78,65 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Fondue + palačinkovačnSEVERIN FO 2471nnVýkon 1 500 WnDélka kabelu 1 mnObjem 1.5 l / celkem 3 lnnVhodný pro různé typy fonduennPřídavný talíř na palačinkynVyjímatelný hrnec z nerezové oceli s tlačítkem min. / max.nPlynulý termostat na zahřívání a uchování teplotynOdnímatelný ochranný kryt s možností zamykánínVčetně 8 barevných vidliček pro lepší rozlišenínnVhodné do myčkynSnadné čištěnínnBarva černá
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet osôb | 8 person(s) |
| Farba | Black,Stainless steel |
| Formát | Kolo |
| Počet vidličiek na fondue | 8 |
| Materiál vidličky | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné |
| Je možné umývať v umývačke | |
| On/off vypínač | |
| Kontrolka | |
| Nastaviteľný termostat | |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Protišmykové podložky | |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 1500 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 310 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnosť | 2044 kg |
| Obsah balenia | |
| Materiál stierky | Drevo |
| Špachtľa | |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 285 mm |
| Hĺbka balenia | 285 mm |
| Výška balenia | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3082 kg |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |