- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Kvalita primerana cene, niet co vytknut. Pre deti do auta uplne staci.
Pre: Nizka cena
Vsetko funguje ako ma
popruhy na opierky do auta v baleni
Slovensko
| Značka: | Sencor |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SPV 7771 DUAL |
Přenosný DVD přehrávač s dvěma LCD obrazovkami; Úhlopříčka obrazovek 18 cm; kompatibilní s DVD±R/RW / CD-R/RW / MP3
83,37 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Displej:
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Prenosný DVD prehrávač |
| Formát | Stolný |
| Farba | Čierna |
| Formáty prehrávaných diskov | CD audio,CD video,DVD-Audio,DVD-Video |
| Typy podporovaných diskov | CD,CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW |
| Rodičovská kontrola | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Obrazovka | |
| Uhlopriečka displeja | 7 cm |
| Rozlíšenie displeja | 800 x 480 pixels |
| Displej | TFT |
| Druhý displej | |
| Uhlopriečka druhého displeja | 7 cm |
| Video | |
| Full HD | |
| Nahrávanie videa | |
| Zvuk | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| AV výstup | |
| Reproduktory | |
| Vstavané reproduktory | |
| Súborové formáty | |
|---|---|
| Podporované video formáty | MPEG1,MPEG2,MPEG4,XVID |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Podporované obrazové formáty | JPG |
| Dátové úložisko | |
| Intgrovaná čítačka kariet | |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD,SDHC |
| Siete | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Sila | |
| Typ zdroja | Battery,DC |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita batérie | 1000 mAh |
| Prevádzkové napätie | 9 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Výška | 37 mm |
| Obsah balenia | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Návod na použitie | |
| Vrátane batérií | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Anténa | |
| Automobilový adaptér v cene | |
Kvalita primerana cene, niet co vytknut. Pre deti do auta uplne staci.
Pre: Nizka cena
Vsetko funguje ako ma
popruhy na opierky do auta v baleni
Pre: Za tuto cenu je to výhodný koupě, vnuk spokojen
Pre: Za tuto cenu je to výhodný koupě, vnuk spokojen
ok
ok
Malý, kompaktný prehrávač s jednoduchou obsluhou.
zatím nemám jiných výhrad, ještě uvidíme, jak dlouho vydrží, ale zatím jsem spokojen já i děti.
Pre: líp se cestuje s pohádkou hrající za hlavou než s ječícím dítětem :-)
vzhledem k ceně super, samo by bylo lepší větší rozlišení, ale to mi peněženka zatrhla :-/
zatím nemám jiných výhrad, ještě uvidíme, jak dlouho vydrží, ale zatím jsem spokojen já i děti.
Pre: líp se cestuje s pohádkou hrající za hlavou než s ječícím dítětem :-)
vzhledem k ceně super, samo by bylo lepší větší rozlišení, ale to mi peněženka zatrhla :-/
Prezeráte si: Sencor SPV 7771 DUAL - prenosný DVD prehrávač
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.