Sencor SLE 43US803B - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Sencor SLE 43US803B
Značka: Sencor
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 35060824
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
LED televize
Sencor SLE 43US803B
webOS
Design i pohodlí s Magickým ovladačem
Ostřejší než kdy dříve
Aplikace
AI ThinQ a mobilní aplikace
Konektivita
HbbTv
webOS SMART TV
AI ThinQ - hlasový asistent
Magický ovladač v balení
Úhlopříčka displeje 108 cm (43"), UHD rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz:
Úhlopříčka displeje 108 cm (43")
UHD
Rozlišení 3840 × 2160 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 220 cd/m²
Odezva 8 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: Mali-G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Airplay
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 10 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
Nahrávání na disk (formát PVR-TS) / přehrávání z disku (2x USB port)
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotelový režim
Obsah balení: magický ovladač, základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 955 x 611 x 215 mm
Rozměry bez stojanu: 955 x 558 x 74 mm