SENCOR SLE 40F20TCS H.265 (HEVC) - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
TOP
PONUKA
SENCOR SLE 40F20TCS H.265 (HEVC)
Značka: Sencor
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 35060699
LED televize Sencor SLE 40F20TCS Úhlopříčka displeje 101 cm (40") • FULL HD HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery Přehrávání a záznam na disk USB Obraz: Úhlopříčka displeje 101 cm (40") Full HD Rozlišení 1920 × 1080 … •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
LED televize
Sencor SLE 40F20TCS
Úhlopříčka displeje 101 cm (40"), FULL HD
HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Přehrávání a záznam na disk USB
Obraz:
Úhlopříčka displeje 101 cm (40")
Full HD
Rozlišení 1920 × 1080 bodů
D-LED
Jas 220 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (Skylink FastScan ladění)
PAL/SECAM BG/DK/I
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Vstupy a výstupy:
2× HDMI (1xARC), AV in, Mini YPbPr, koaxiální, USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), Sluchátkový výstup
Rozhraní CI+
Přehrává:
Video: AVI, MP4, MOV
Audio: MP3
Obrázky: JPEG, JPG
Textové: TXT
Ostatní:
Nahrávání na disk USB (formát REC-TS) / přehrávání z disku USB
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, ROM
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotel Mode (Hotelový režim)
Napájení a rozměry:
Příkon: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 892 x 208 x 552 mm
Rozměry bez stojanu: 892 x 87 x 506 mm