Sencor SLE 32S830MB - Elektro a domácnosť
Sencor SLE 32S830MB
Značka: Sencor
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 35060811
LED TV HD Ready 32" • webOS SMART TV • Wi-Fi a Bluetooth • Úhlopříčka displeje 80 cm (32“) • DVB-T/T2/C/S/S2 tunery • Možnost 12V napájení (12V adaptér je součástí balení)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
webOS
Design i pohodlí s Magickým ovladačem
Ostřejší než kdy dříve
Aplikace
YOUTUBE
AI ThinQ a mobilní aplikace
Konektivita
HbbTv
webOS SMART TV
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 80 cm (32"), HD Ready rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Možnost 12V napájení (12V adaptér je součástí balení)
Obraz:
Úhlopříčka displeje 80 cm (32")
HD Ready rozlišení
Rozlišení 1366 x 768 pixelů
HDR 10 - 16,7 milionu barev
D-LED
Jas 180 cd/m²
Odezva 6,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: MALI G31 MP2
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
Magenta TV, Skylink CZ, Voyo, Seznam.cz, SledovaniTV, Lepší.TV, Telly, Magio Go, Antik TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
Airplay
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), Mini AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan, 12 V adaptér, napájecí kabel
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC 100-240 V 50/60 Hz nebo DC 12 V
Rozměry se stojanem: 719 x 472 x 205 mm
Rozměry bez stojanu: 719 x 423 x 82 mm