Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Sencor |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SHB 4379BK |
Ponorný mixér • Obsah nádoby: 0,7 l • Typ ovládania rýchlosti: Plynulý • Typ ovládania: Gombíky • Otočné • Model: Ponorný mixér • Farba: Čierna • Materiál mixovacej misy: Plast • Materiál shaftu: Nerezová oceľ • Materiál ostrie: Titanová • Príkon: 800 W • Napájací zdroj: AC • Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 68 mm • Hĺbka: 68 mm • Výška: 488 mm
39,86 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Obsah nádoby | 0.7 L |
| Počet rýchlostí | 25 |
| Typ regulácie otáčok | Plynulý |
| Systém ovládania | Buttons,Rotary |
| Pulzný spínač | |
| Drtenie ľadu | |
| Turbo | |
| Sekáčik | |
| Kapacita otočnej misky | 0.5 L |
| Materiál | |
| Materiál miešacej misy | Plast |
| Materiál tyče | Nerezová oceľ |
| Materiál nožov | Titán |
| Sila | |
| Príkon | 800 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 68 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Výška | 488 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balenia | Box |
| Dizajn | |
| Model | Ponorný mixér |
| Vyberateľná miska | |
| Farba | Čierna |
| Odnímateľné držadlo | |
| Odnímateľné veko | |
| Ergonomický dizajn žehličky | |
| Je možné umývať v umývačke | |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | |
| On/off vypínač | |
| Obsah balenia | |
| Šľahač | |
| Návod na použitie | |
| Technické detaily | |
| Neobsahuje | Bisphenol A (BPA) |