- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Byl jsem spokojen s dobou dodání a tato rychlost v tom horkém počasí mě přišla velmi vhod.
Slovensko
| Značka: | Sencor |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SAC MT7011C |
mobilná klimatizácia 53 dB 1 L Biela • Energetická trieda (chladenie): A, Vstupné striedavé napätie: 220-240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz • Farba: Biela • Šírka: 270 mm, Hĺbka: 480 mm, Výška: 695 mm
313,18 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Mobilní klimatizace
| Technické detaily | |
|---|---|
| Funkcie klimatizácie | Cooling,Dehumidifying,Ventilating |
| Komfortný spací režim | |
| Nastaviteľný výkon | |
| Chladiaci výkon (max) | 7000 BTU/h |
| Chladiaci výkon vo wattoch (max) | 890 W |
| Energetická účinnosť chladenia | 2.62 |
| Kapacita vodného zásobníka | 1 L |
| Odvlhčovacia kapacita | 0.6 l/h |
| Úroveň hluku | 53 dB |
| Vhodné pre miestnosti do | 350 m³ |
| Chladiace médium | R410A |
| Časovač | |
| Diaľkovo ovládané | |
| Otočné kolieska | |
| Úchyty | |
| Sila | |
|---|---|
| Energetická trieda (chladenie) | A |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie) | |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 4.1 A |
| Dizajn | |
| Vstavaný displej | |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 270 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 695 mm |
| Hmotnosť | 23800 kg |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Hĺbka balenia | 540 mm |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 27400 kg |
Byl jsem spokojen s dobou dodání a tato rychlost v tom horkém počasí mě přišla velmi vhod.
Funguje perfektně, ale podmínkou je, vyřešit výstup teplého vzduchu tak, aby se teplý vyfukovaný vzduch o teplotě 46°C nenasával zpět do místnosti!!!
Pre: velikost-není zbytečně velká
přijatelná cena
Pre: jednoduché ovládání
v pohodě zvládá 22 m2
vše OK!
velice dobré
V těchto vedrech velmi příjemný společník.
Pre: Pěkná mobilní klimatizace která plní svou funkci.
funkčnost výborná
Pre: cena
Prezeráte si: Sencor SAC MT7011C
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.