Seasonic PRIME-TX-1600 -
Seasonic PRIME-TX-1600
Značka: Seasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PRIME-TX-1600-ATX30
Prime -TX-1600 napájecí zdroj 1600 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 1600 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Typ kabeláže: Plně modulární • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Titanium • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 13,5 cm • Dodávané kabely: AC • PCIe • Peripheral (Molex) • Peripheral (Molex) to SATA 3.3 • SATA •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Celkový příkon: 1600 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Prvky ochrany napájení: Přepětí
Kombinovaný výkon (-12 V): 6 W
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 1600 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 133,3 A
Vstupní proud: 15 - 10 A
Vzhled
Barva: Černá
Bezpečnostní spínač: Ano
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 13,5 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka: 150 mm
Výška: 86 mm
Hloubka: 210 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Typ kabeláže: Plně modulární
Počet napájecích konektorů SATA: 10
PCI Express konektor: Ano
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
Výkon
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Titanium
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 150000 h
Účel: PC
Formát PSU: ATX
Typ ložiska: FDB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C