Seasonic PRIME-TX-1300 - Vianoce
Seasonic PRIME-TX-1300
Značka: Seasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: SSR-1300TR2
Prime -TX-1300 zdroj 1300 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 1300 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Typ kabeláže: Plne modulárne • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 13,5 cm • Dodávané káble: AC, Pcie, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Celkový příkon: 1300 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 108 A
Vstupní proud: 15 - 7.5 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 1296 W
Osvědčení
Certifikáty shody: RoHS
Vzhled
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 13,5 cm
Barva: Černá
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 210 mm
Výška: 86 mm
Šířka: 150 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Počet napájecích konektorů SATA: 14
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 5
Typ kabeláže: Plně modulární
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
Výkon
Formát PSU: ATX
Účel: PC
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum
Typ ložiska: FDB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 150000 h
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C