Seasonic G12-GM-750 (V1.5) 750W -
Značka: Seasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: SSR-750FM
zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho kábla pre CPU: 65 cm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Dodávané káble: AC
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Specifikace
Formát zdroje
  • Formát zdroje ATX
Výkon
  • Výkon zdroje 750 W
  • MTBF hodin 100 000 hodin
  • Ochranné funkce OPP, OVP, OCP, SCP
  • Vstupný rozsah střídavého proudu 9 - 4.5 A
  • Velikost ventilátoru 120 mm
Počet konektorů / kabelů (Délka kabelů)
Připojené kabely
  • ATX 20+4pin Konektor 1x / 1x (550mm)
  • CPU/EPS 4+4pin Konektor 2x / 2x (600mm)
  • PCIe 6+2pin Konektor 2x / 2x (550mm)
Připojitelné kabely
  • PCIe 6+2pin Konektor 1x / 1x (550mm)
  • SATA Konektor 6x / 2x (720mm)
  • Molex Konektor 3x / 1x (690mm)