Seasonic FOCUS-SPX-750 - Dielňa a Hobby
Záruka 10 let
Seasonic FOCUS-SPX-750
Seasonic FOCUS-SPX-750
Značka: Seasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: FOCUS-SPX-750
zdroj 750 W 20+4 pin ATX CFX Čierna • Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 35 cm, Typ kabeláže: Plne modulárne • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): CFX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 9,2 cm • Dodávané káble: AC, Pcie, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 62 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 130 W
Kombinovaný výkon (+12 V): 744 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Celkový příkon: 750 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Vstupní proud: 10 - 5 A
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Kombinovaný výkon (+5 V): 130 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Vzhled
Bezpečnostní spínač: Ano
Barva: Černá
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 9,2 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka: 125 mm
Hloubka: 100 mm
Výška: 63,5 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
Typ kabeláže: Plně modulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Počet napájecích konektorů SATA: 6
PCI Express napájecí konektor (8pin): 4
Délka napájecího kabelu základní desky: 35 cm
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Výkon
Účel: PC
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 100000 h
Typ ložiska: FDB
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum
Formát PSU: CFX
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 50 °C