Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Sea To Summit |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | STSAMCLINS_WR |
550 mm 1680 mm Azúrová • Farba: Azúrová, Materiál: Termoplastický polyuretán (TPU), Počet osôb: 1 osôb • Šírka: 550 mm, Dĺžka: 1680 mm, Výška: 63 mm • Šírka balenia: 110 mm, Hĺbka balenia: 110 mm, Výška balenia: 230 mm
173,69 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet osôb | 1 person(s) |
| Farba | Azúrová |
| Materiál | Termoplastický polyuretán (TPU) |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 550 mm |
| Dĺžka | 1680 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnosť | 555 g |
| Obsah balenia | |
|---|---|
| Prenášanie puzdro | |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 110 mm |
| Hĺbka balenia | 110 mm |
| Výška balenia | 230 mm |