Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Satel |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | OPU-3P |
elektrická skriňa Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) • Šírka: 324 mm, Hĺbka: 108 mm, Výška: 382 mm
45,65 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 324 mm |
| Technické detaily | |
| Uzamykateľné | |
| Farba | Biela |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Množstvo modulov (max) | 1 module(s) |
| Počet prerazených otvorov | 4 |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Hĺbka | 108 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hmotnosť | 1850 kg |