- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Zatím pro to co potřebuji spokojenost.
Slovensko
| Značka: | Sapphire |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 11233-02-20G |
Grafická karta low-endové třídy s čipem AMD R5 230; frekvence jádra 625 MHz; 2048 MB DDR paměti na frekvenci 1334MHz efektivně
50,12 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Společnost Sapphire uvádí na trh novou grafickou kartu z řady R5, jde model 230. Grafický čip AMD Radeon R5 230 je vyráběn 40nm výrobním procesem. Jedná se o grafickou kartu low-endové výkonnostní třídy a své uplatnění najde v nejrůznějších kancelářských počítačích či multimediálních centrech, kde poskytne dostačující výkon pro zapracovávání kancelářských programů a také velmi nízkou spotřebu.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesora | AMD |
| Typ | Radeon R5 230 |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1200 pixels |
| Frekvencia procesora | 625 MHz |
| Stream procesorov | 160 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 2 |
| Pamäť | |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 2 GB |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR3 |
| Pamäťová zbernica | 64 bit |
| Frekvencia pamäti | 1334 MHz |
| Možnosti pripojenia | |
| Rozhranie | PCI Express 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verzia DirectX | 11 |
| Dual Link DVI | |
| Full HD | |
| HD3D technológia | |
| Dizajn | |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Počet slotov | 1 |
| Farba | Black,Blue |
| Systémové požiadavky | |
| Podporované operačné systémy Windows | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hĺbka | 190 mm |
| Výška | 94 mm |
| Šírka | 22 mm |
Zatím pro to co potřebuji spokojenost.
Prezeráte si: Sapphire R5 230 2GB DDR3
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.