| Produktový kód: | SDCZ96-512G-G46 |
USB flashdisk • kapacita 512 GB • rozhranie USB 3.2 • rýchlosť čítania 100 MB/s • funkcie OTG pre rýchly prenos • rozmery 21,1 × 9,58 × 46 mm • zálohovanie pomocou aplikácie SanDisk Memory Zone
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Kapacita | 512 GB |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rýchlosť čítania | 100 MB/s |
| Dizajn | |
| Formát | Bez krytu konektora |
| Farba | Zelená |
| Základný materiál | Plast |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 20.3 mm |
| Hĺbka | 46 mm |
| Výška | 9.58 mm |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 70 °C |