Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | SanDisk |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | SDSSDE61-2T00-G25 |
SSD; USB typ C na USB typ C kabel; Adaptér z USB typ C na USB typ A
528,44 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Jednotka SSD | |
|---|---|
| Kapacita disku SSD | 2000 TB |
| NVMe | |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| Možnosti pripojenia | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt | |
| Wi-Fi | |
| Vlastnosti | |
| Farba | Čierna |
| Ochranné funkcie | Dust resistant,Water resistant |
| Bezpečnosť | |
| Hardwarové šifrovanie | |
| Ochrana heslom | |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 52.42 mm |
| Hĺbka | 8.95 mm |
| Výška | 100.54 mm |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 106 mm |
| Hĺbka balenia | 131 mm |
| Výška balenia | 34 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 115 g |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | USB Type-C to USB Type-A,USB Type-C to USB Type-C |