Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LH55VMBUBGBXEN |
LED Vnútorný • Uhlopriečka displeja: 139,7 cm (55"), Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px, Technológia zobrazenia: LED, Jas displeja: 500 cd/m², Typ HD rozlíšenia: Full HD, Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): 24/7 • Farba: Čierna
2 354,63 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technológia zobrazenia | LED |
| Uhlopriečka displeja | 55 cm |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 pixels |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Rozstup pixelov | 0.63 x 0.63 mm |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 1200:1 |
| Dynamický kontrast | 45000:1 |
| Doba odozvy | 0.008 s |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178 ° |
| Zvislý pozorovací uhol | 178 ° |
| Rozsah vodorovného snímania | 62.7 - 72.3 kHz |
| Rozsah zvislého snímania | 57 - 63 Hz |
| Ghosting | 25 % |
| Farebný gamut | 72 % |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 24/7 |
| Dizajn | |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 2.25 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1.25 mm |
| Montovateľné na stenu | |
| VESA montáž | |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet vstupných portov HDMI | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| DVI port | |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| RS-232 vstupné porty | 1 |
| RS-232 výstupné porty | 1 |
| USB vstup | |
| Počet USB portov | 1 |
| HDCP | |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Počet portov IR vstupu | 1 |
| Audio vstup | |
| Audio výstup | |
| Sila | |
|---|---|
| Spotreba elektrickej energie | 220 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 165 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 90 °C |
| Udržateľnosť | |
| Certifikácia | FCC (USA) Part 15, Subpart B Class ACE (Europe) : EN55032 : 2012 or 2015 ? EN55024:2010 or EN 55035:2017VCCI (Japan) : VCCI CISPR32:2016 Class BKCC/EK (Korea) : Tuner : KN13 / KN20Tunerless : KN22 / KN24BSMI (Taiwan) : CNS13438 ( ITE EMI ) Class A / CNS14 |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1213.5 mm |
| Hĺbka | 73.1 mm |
| Výška | 684.3 mm |
| Hmotnosť | 21200 kg |
| Údaje o balení | |
| Montážna sada | |
| Šírka balenia | 1398 mm |
| Hĺbka balenia | 257 mm |
| Výška balenia | 844 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 28800 kg |