- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Velká chytrá televize se vším co člověk ke sledování TV potřebujete. Dobrá cena. Byla v akci - 20 %.
Větší, tudíž větší spotřeba energie.
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE65RU7092UXXH |
65" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Index kvality obrazu 1 400; přirozené barvy
604,16 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 65 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | PQI (Picture Quality Index) 1400 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| HbbTV | |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 1.5 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Zvuková technológia Multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Bluetooth | |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Redukcia šumu | |
| Digital Clean View | |
| Podpora MBR | |
| Záznam na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Rýchle prepínanie HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 1 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 2 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutie | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Ročná spotreba energie | 169 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 122 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 45.1 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1457.5 mm |
| Hĺbka | 59.1 mm |
| Výška | 837.3 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1457.5 mm |
| Hmotnosť | 25000 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 317.3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 888.1 mm |
| Hmotnosť s podstavcom | 25300 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový stojan | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Návod na použitie | |
| E-manuál | |
| Šírka balenia | 1601 mm |
| Hĺbka balenia | 970 mm |
| Výška balenia | 178 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31300 kg |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| PurColor | |
| 3D kompatibilita | |
| Vrátane batérií | |
| Vstavané reproduktory | |
Pre: Velká chytrá televize se vším co člověk ke sledování TV potřebujete. Dobrá cena. Byla v akci - 20 %.
Větší, tudíž větší spotřeba energie.
vlastním jen velmi krátkou dobu
Pre: Skvělý obraz.
skvělí obraz
Pre: Televize je výborná.Velikost je tak akorát a cena je velmi slušná.Udávaná spotřeba el. energije je tak trochu nadstřelená.Měli jsem od Samsungu televizi o uhlopříčce 1m na spotřeba byla okolo 55w.Tato nová s uhlopříčkou 163cm má v úsporném režimu 50w a v normálním řežimu je odběr okolo 60w.Prostě paráda.Zvuk také velmi slušný
Prezeráte si: Samsung UE65RU7092 - 163cm LED TV
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.