- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Snadné ovládání dobrá cena
Čtvrtý tv Samsung v domácnosti všechny Ok bez závad.
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE50RU7172UXXH |
50" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Index kvality obrazu 1 400; přirozené barvy
408,36 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 50 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technológia pohybovej interpolácie | PQI (Picture Quality Index) 1400 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 125 cm |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | |
| Zrkadlenie obrazovky | |
| Inteligentné režimy | Movie,Natural |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Zvuková technológia Multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Webový prehliadač | |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Funkcia titulkovania | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 3 |
| PC vstup (D-Sub) | |
| Rýchle prepínanie HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 1 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 3 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Automatické vypnutie | |
| Časovač vypnutia | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Ročná spotreba energie | 126 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 91 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 46.3 W |
| Spotreba energie (max) | 130 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvedčenie | |
| Certifikácia Energy Star | |
| Certifikácia DLNA | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1124.8 mm |
| Hĺbka | 59.1 mm |
| Výška | 650.2 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1124.8 mm |
| Hmotnosť | 13600 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 261.3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 728.8 mm |
| Hmotnosť s podstavcom | 13900 kg |
| Šírka stojana | 949.6 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 216.3 cm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Typ diaľkového ovládača | TM1240A |
| Návod na obsluhu | |
| E-manuál | |
| Šírka balenia | 1272 mm |
| Hĺbka balenia | 155 mm |
| Výška balenia | 790 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18200 kg |
| Typ balenia | Box |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Vrátane batérií | |
| Vstavané reproduktory | |
| Svietivosť | 73 % |
Pre: Snadné ovládání dobrá cena
Čtvrtý tv Samsung v domácnosti všechny Ok bez závad.
Pre: Snadné ovládání dobrá cena
Čtvrtý tv Samsung v domácnosti všechny Ok bez závad.
Veliká spokojenost. Krásný ostrý obraz. Mnoho dalších funkcí. Rychlý přístup na internet. Zatím jsme maximálně spokojeni.
Veliká spokojenost. Krásný ostrý obraz. Mnoho dalších funkcí. Rychlý přístup na internet. Zatím jsme maximálně spokojeni.
nízká cena a dobrá kvalita
nízká cena a dobrá kvalita
Prezeráte si: Samsung UE50RU7172 - 123cm 4K UltraHD Smart TV
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.