Samsung UE32T5372C - Mobily a Tablety
Samsung UE32T5372C
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UE32T5372C
Smart Televízia • Full HD (1980 x 1080 px) • Uhlopriečka 32"/80 cm • HDR • DVB-C/T/T2/S/S2 • Energetická trieda G
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 32"
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Vylepšení obrazu:
•Obrazový procesor: Hyper Real
•PQI (index kvality obrazu): 1 000
•HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR
•Kontrast: Mega Contrast
•Barvy: PurColor
•Micro Dimming: Micro Dimming Pro
•Zvýrazňovač kontrastu: Ano
•Filmový režim: Ano
•Podpora přirozeného režimu: Ano
Výstupní výkon zvuku: 10 W, 2 CH
Vylepšení zvuku: Dolby Digital Plus: Ano
Konektory:
•HDMI: 2 (HDMI 2.1)
•USB: 1
•Komponentní vstup (Y/Pb/Pr): 1
•Ethernet (LAN): 1
•Audio výstup (mini jack): Není k dispozici
•Digitální Audio výstup (optický): 1
•Vstup RF (pozemní/kabelový vstup): 1/1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1
•Slot CI: 1
•HDMI ARC: Ano
•eARC: Není k dispozici
•Rychlé přepínání HDMI: Ano
•Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN: Ano
•Bluetooth: Není k dispozici
•Anynet+ (HDMI-CEC): Ano
Multimediální aplikace:
Webový prohlížeč: Ano
SmartThings aplikace: Ano
Tunery:
• Digitální vysílání: DVB-T2CS2
•Analogový tuner: Ano
•2 tunery: Není k dispozici
•CI (Common Interface): CI+(1.4)
•Vysílání dat: HbbTV 2.0.1 (CZ/SK)
•TV Key podpora: Ano
Montáž na zeď: Podpora nástěnného držáku VESA
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: AC220-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 33,0 W
Třída energetické náročnosti: A+
Funkce úspory energie: Ekologický snímač
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,50 W
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 737.4 x 465.4 x 150.5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 737.4 x 438.0 x 74.1 mm