- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: jasný obraz
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE32N5372AUXXH |
Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px); Úhlopříčka 32"/80 cm; Technologie Wide Color Enhancer
336,54 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 32 cm |
| Uhlopriečka displeja | 32 cm |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 pixels |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | PQI (Picture Quality Index) 500 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| HbbTV | |
| HbbTV | |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 1 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 channels |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku | Dolby Digital Plus |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi Direct | |
| Webový prehliadač | |
| Podpora HID | |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Podpora protokolu IPv6 | |
| Micro Dimming Pro | |
| Podpora aplikácie SmartThings | |
| Záznam na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| Počet HDMI portov | 2 |
| PC vstup (D-Sub) | |
| Rýchle prepínanie HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 1 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkcie manažmentu | |
| Automatické vypnutie | |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 737.4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 150.5 mm |
| Výška (s podstavcom) | 465.4 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 3900 kg |
| Šírka (bez stojana) | 737.4 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 74.1 mm |
| Výška (bez stojana) | 438 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 3800 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový stojan | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Šírka balenia | 879 mm |
| Hĺbka balenia | 127 mm |
| Výška balenia | 500 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5600 kg |
Pre: jasný obraz
Pre: Relativně svižné reakce
Aplikace Skylink TV
Pre: Jednoduché nastavení
zdlouhavé třídění programů
Pre: kvalitní obraz, intuitivní ovládání
Prezeráte si: Samsung UE32N5372A - 80cm FullHD Smart LED TV
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.