Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EF-PF731TNEGWW |
puzdro na mobilný telefón 17 cm (6.7") Ochranný obal Indigo • Typ krytu: Ochranný obal, Kompatibilita značky: Samsung, Kompatibilita: Galaxy Z Flip5, Maximálna veľkosť obrazovky: 17 cm (6.7"), Povrchové sfarbenie: Jednofarebné, Farba: Indigo
45,08 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Maximálna veľkosť obrazovky | 6.7 cm |
| Typ krytu | Ochranný obal |
| Materiál | Silikón |
| Farba | Indigo |
| Kompatibilita značky | Samsung |
| Kompatibilita | Galaxy Z Flip5 |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Ochranné funkcie | Bump resistant,Scratch resistant |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 76.1 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Výška | 169.4 mm |
| Hmotnosť | 32 g |
| Údaje o balení | |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
| Krúžok v balení | |