- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS34C500GAUXEN |
Širokouhlý monitor LCD • Uhlopriečka displeja: 86,4 cm (34") • Rozlíšenie displeja: 3440 x 1440 px • Typ rozlíšenia HD: UltraWide Quad HD • Technológia zobrazenia: LED • Doba odozvy: 5 ms • Natívny pomer strán: 21:9 • Horizontálny pozorovací uhol: 178° • Vertikálny pozorovací uhol: 178° • Podpora montážneho štandardu VESA • Farba: čierna •
299,00 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Monitor Samsung S34J550 má vynikajúce rozlíšenie 3440 × 1440, ktoré má vyššiu hustotu pixelov ako tradičné Full HD. Vďaka tomu môžete na tomto monitore zobraziť rádovo viac okien, dokumentov, webových stránok a podobne ako na bežných monitoroch.
Ak je práca s viacerými paralelnými monitormi vaším denným chlebom, môžete si vydýchnuť. Tento monitor zvládne prácu viacerých zariadení sám a pokročilý multi-tasking je s ním doslova hračkou. Vďaka širokej konštrukcii môžete na monitore zobrazovať obraz z viacerých zdrojov v neporušenej kvalite.
Vychutnajte si herné zážitky s technológiou FreeSync, scény sa budú zobrazovať okamžite, objekty budú ostrejšie a hranie bude plynulejšie, čo vám poskytne ohromujúce vizuálne efekty a posunie vaše hranie na vyššiu úroveň. Už neuvidíte žiadne rozmazanie pohybu a nebudete v nevýhode proti svojim súperom.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 34 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3440 x 1440 pixels |
| Natívny pomer strán | 21:9 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlíšenia | UltraWide Quad HD |
| Typ panelu | VA |
| Jas displeja (typický) | 300 cd/m² |
| Odozva | 5 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178 ° |
| Zvislý pozorovací uhol | 178 ° |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 797.22 cm |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 333.72 cm |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 86 cm |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| NTSC | |
| NTSC pokrytie (typické) | 72 % |
| Výkon | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Technológia bez blikania | |
| Herný režim | |
| Multimédiá | |
| Vstavané reproduktory | |
| Integrovaná kamera | |
| Dizajn | |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Farba | Čierna |
| Bezrámový dizajn | |
| Farba nohy | Čierna |
| Možnosti pripojenia | |
| Vstavaný USB hub | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Výstup pre slúchadlá | |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| HDCP | |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Ergonómia | |
|---|---|
| VESA montáž | |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Nastavenie výšky | |
| Uhol náklonu | -2 - 22 ° |
| Nastavenie sklonu | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 32 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 50 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 32 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 815.3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 221.3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 457.7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4900 kg |
| Šírka (bez stojana) | 815.3 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 36.4 cm |
| Výška (bez stojana) | 359.8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4200 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 944 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Výška balenia | 434 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6800 kg |
| Typ balenia | Box |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | AC,HDMI |
| Obsahuje napájací adaptér | |