- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G980F_EU_Grey |
Galaxy 15,8 cm (6.2") 8 GB 128 GB Dual SIM,Šedá • Úhlopříčka displeje: 15,8 cm (6.2") • Rozlišení displeje: 3200 x 1440 px • Typ displeje: Dynamic AMOLED • Takt procesoru: 2,73 GHz • Typ procesoru: Samsung Exynos • Model procesoru: 990 • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 12 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4000 mAh • USB typu C
0,00 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

Revoluční 8K Video Snap mění způsob, jakým zachycujete nejen videa, ale i fotografie. Navíc díky zabezpečení Samsung Knox, inteligentnímu řízení baterie a silnému procesoru poznáte zcela nový mobilní svět.

64 Mpx vám umožní se přiblížit. Znovu. A znovu. Začněte 3x hybridním optickým zoomem, který umožňuje složená čočka a obrazový snímač s vysokým rozlišením. Díky zcela novým možnostem až 30× přiblížení se dostanete blíž k akci a zachyťte momenty, které by vám jinak unikly.

Při nízkém osvětlení zachytí profesionální fotografický systém více snímků najednou a spojí je do jedné ohromující fotky s menším rozostřením a šumem. S pokročilou umělou inteligencí a většími obrazovými senzory, dokážete po přepnutí do Nočního režimu fotit noční snímky stejně dobře jako ve dne.

Přenesli jsme mobilní rozlišení ze 4K rovnou na 8K. Získáte tak 16× detailnější videa než dosud ve Full HD. Znamená to, že dokážete zachytit své vzpomínky v superostrém rozlišení. Je to zcela nový způsob, jak zachytit fotky pokaždé, když stisknete tlačítko nahrávání. 8K video promění každý snímek ve fotku ve vysokém rozlišení, kterou můžete přiblížit tak, že na ní objevíte neopakovatelné situace.

Větší senzor a optický stabilizátor vyrovnávají pohyb kamery, takže vaše video nebude roztřesené a obraz bude dokonale stabilní. Single Take během 10 sekund vytvoří množství snímků a videí s různými záběry a formáty.To znamená, že si můžete vybrat to nejlepší pro daný okamžik, aniž byste museli fotit znovu.

Díky 5G modemu vám Galaxy S20 Ultra 5G umožní okamžitě si stáhnout vaše oblíbené filmy a seriály na Netflixu – hyperrychle. S 5G můžete ve vysoké rychlosti také nahrávat a sdílet soubory.

Baterie u série Galaxy S20 dosahují maximální kapacity až 4 000 mAh. Díky inteligentnímu řízení baterie se chytrý telefon přizpůsobuje vašim mobilním návykům, šetří tak energii a prodlužuje výdrž na jedno nabití.

Vytvořili jsme zabezpečený procesor, který chrání váš PIN, hesla a gesta. V kombinaci s platformou Knox je ochráněná každá část vašeho telefonu – od hardwaru až po software.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 6.2 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3200 x 1440 pixels |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Zakrivená obrazovka |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 6 |
| Pomer strán | 20:9 |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Hustota pixelov | 563 ppi |
| Zaoblené rohy displeja | |
| Procesor | |
| Frekvencia procesora | 2.73 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Frekvencie jadier | 2x 2.73GHz + 2x 2.5GHz + 4x 2.0GHz |
| Dátové úložisko | |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.76 " |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 64 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 9248 x 6936 pixels |
| Číslo clony zadnej kamery | 1.8 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2.2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu | 1.8 µm |
| Veľkosť pixelov druhého zadného fotoaparátu | 1.4 µm |
| Veľkosť pixelov tretej zadnej kamery | 0.8 µm |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 79 ° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120 ° |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 76 ° |
| Optický zoom | 3 x |
| Digitálny zoom | 30 x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2.2 |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu | 1.22 µm |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 80 ° |
| Blesk zadného fotoaparátu | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie videa | 7680 x 4320 pixels |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps,1280x720@960fps,1920x1080@240fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávania videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické zaostrovanie | |
| Možnosti zoomu | |
| Nahrávanie videa | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Nočný režim | |
| Siete | |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| GSM (2G) štandardy | EDGE,GPRS,GSM |
| 3G štandardy | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Zdieľanie pripojenia v režime modemu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Predplatné | |
|---|---|
| Typ predplatného | Žiadne predplatené služby |
| Možnosti pripojenia | |
| USB vstup | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | |
| Komunikácia | |
| SMS | |
| MMS (Multimediálne správy) | |
| Rýchle správy (IM) | |
| Skupinová komunikácia / chat | |
| Dizajn | |
| Formát | Navýšku |
| Farba | Šedá |
| Farba názov | Cosmic Gray |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkcie | Dust resistant,Water resistant |
| Výkon | |
| Videohovory | |
| Čítačka odtlačkov prstov | |
| Rozpoznávanie tvárí | |
| Správa osobných informácií | Alarm clock,Calculator,Calendar,Notes |
| Hlasitý odposluch | |
| Možnosť vlastného nastavenia | Icons,Menu,Shortcuts |
| Podpora skupiny kontaktov | |
| Stíšenie mikrofónu | |
| Témy | Tapety na plochu |
| Rýchle nabíjanie | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibračné zvonenie | |
| Navigácia | |
| GPS | |
| Asistované GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédiá | |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované videomódy | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované zvukové formáty | 3GA,AAC,AMR,APE,AWB,DFF,DSF,FLAC,IMY,M4A,MID,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,WMA,XMF |
| Podporované video formáty | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Podporované obrazové formáty | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG,WBMP,WEBP |
| Správa hovorov | |
| Čakajúci hovor | |
| Presmerovanie hovorov | |
| Pridržanie hovoru | |
| ID volajúceho | |
| Konferenčný hovor | |
| Časovač volaní | |
| Softvér | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 10.0 |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| Podpora aplikácií Google | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,YouTube |
| Virtuálny asistent | Samsung Bixby |
| Batérie | |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | |
| Senzory | |
| Senzor priblíženia | |
| Merač zrýchlenia | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientácie | |
| Barometer | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hall senzor | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 163 g |
| Šírka | 69.1 mm |
| Hĺbka | 7.9 mm |
| Výška | 151.7 mm |
| Osvedčenie | |
| Hlava SAR | 0.279 W/kg |
| SAR telo (EÚ) | 1.525 W/kg |
| Obsah balenia | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | |