- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Televize celkově celkem kvalitní
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE50Q65TAUXXH |
Uhlopriečka displeja: 127 cm (50 ") • Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlíšenie: 4K Ultra HD • Technológia displeja: OLED
607,07 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 50 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Odozva | 125 ms |
| Technológia pohybovej interpolácie | PQI (Picture Quality Index) 3200 |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Režimy zvuku | Kino |
| Siete | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Prehľadávanie | |
| Webový prehliadač | |
| Dizajn | |
| Rolovateľný displej | |
| Farba | Modrá |
| On/off vypínač | |
| Ambientné osvetlenie | |
| LED indikátory | |
| Bezrámový dizajn | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Funkcia titulkovania | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Eko senzor | |
| Redukcia šumu | |
| Digital Clean View | |
| Multi-screen | |
| Podpora protokolu IPv6 | |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | |
| Detský zámok | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 3 |
| DVI port | |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Ovládanie hlasom | |
| ECO mód | |
| Automatické vypnutie | |
| Časovač vypnutia | |
| Časovač zapnutia / vypnutia | |
| Sila | |
| Spotreba elektrickej energie | 85 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 38.2 W |
| Spotreba energie (max) | 130 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 1116.4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 243.3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 720.5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 13100 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1116.4 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57.1 cm |
| Výška (bez stojana) | 642.9 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 12900 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový stojan | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Typ diaľkového ovládača | TM2090A |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | |
| E-manuál | |
| Šírka balenia | 1264 mm |
| Hĺbka balenia | 145 mm |
| Výška balenia | 780 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17200 kg |
| Typ balenia | Box |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Ročná spotreba energie | 118 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
Pre: Televize celkově celkem kvalitní
Pre: Snadné ovládání
Naprostá spokojenost, za tuto cenu to nejlepší na trhu. Nádherný obraz. Vynikající zvuk .
Pre: Kvalitní obraz i zvuk
Dobrý den.100% spokojenost.
krasny obraz a lehka manipulace s ovladacem.
Pre: krasny obraz,snadna obsluha a vyborny zvuk
Prezeráte si: Samsung QLED QE50Q65T
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.