Samsung QE75QN90F NEO QLED - PC príslušenstvo
Samsung QE75QN90F NEO QLED
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 8806095995830
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Neo QLED SMART televize
Samsung QE75QN90F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 4.2.2.
Výkon reproduktorů 60W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 75"/189 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída E
Spotřeba energie 101 SDR /1000h
Spotřeba energie 325 HDR /1000h
Frekvence 120 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 101,72 x 167 x 30,12 cm
Rozměry bez podstavce 95,74 x 167 x 2,77 cm
Hmotnost 50,2 g
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator