Samsung QE75QN70F NEO QLED - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
Samsung QE75QN70F NEO QLED
Samsung QE75QN70F NEO QLED
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 8806095916842
NEO QLED televize; úhlopříčka 189cm (75“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px)144Hz; 4K AI Upscaling; Obchod s uměním (Art Store); HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi; Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 20W;Dolby Atmos;operační systém Tizen
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 75"/189 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída D
Spotřeba energie 82 SDR /1000h
Spotřeba energie 260 HDR /1000h
Frekvence 100 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 101,62 x 167,75 x 33,15 cm
Rozměry bez podstavce 96,07 x 167,75 x 2,66 cm
Hmotnost 40,3 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator