- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | QE75Q6FAAUXXH |
Q6F televízor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Strieborná • Uhlopriečka displeja: 190,5 cm (75"), Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px, Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD, Technológia zobrazenia: QLED, Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technológia pohybovej interpolácie: Auto Motion Plus 100 Hz, Natívny pomer strán: 16:9 • Formát digitálneho signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 • Ethernet / LAN pripojenie • Farba: Strieborná
847,27 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 75 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | Auto Motion Plus 100 Hz |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Q Contrast |
| Počet farieb displeja | 1,073 miliárd farieb |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Počet tunerov | 2 tuner(s) |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | |
| Zrkadlenie obrazovky | |
| HbbTV | |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2 |
| Inteligentné režimy | Movie,Natural |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Zvuková technológia Multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Siete | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi Direct | |
| Profily Bluetooth | HID |
| Webový prehliadač | |
| Dizajn | |
| Farba | Strieborná |
| VESA montáž | |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Funkcia titulkovania | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Technológia stmievania podsvietenia | Local Dimming |
| Podpora MBR | |
| Záznam na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Rýchle prepínanie HDMI | |
| PC vstup (D-Sub) | |
| DVI port | |
| Počet DVI-D portov | 0 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 0 |
| Kompozitný video vstup | 0 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 0 |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| S-Video Vstup | 0 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Ovládanie hlasom | |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Jazyky ponuky (OSD) | DAN,DEU,DUT,ENG,ESP,FIN,FRE,ITA,NOR,POL,POR,RUS,SWE |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| ECO mód | |
| Automatické vypnutie | |
| Sila | |
| Spotreba energie (max) | 275 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 1673.8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 359.1 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1048.3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 36800 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1673.8 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57.6 mm |
| Výška (bez stojana) | 964.1 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 36000 kg |
| Údaje o balení | |
| Návod na použitie | |
| Šírka balenia | 1861 mm |
| Hĺbka balenia | 220 mm |
| Výška balenia | 1120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 47600 kg |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Typ diaľkového ovládača | TM1850A |
| E-manuál | |
| Ďalšie vlastnosti | |
| 3D kompatibilita | |
| Vrátane batérií | |
| 360-stupňový dizajn | |
| Vstavané reproduktory | |
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) | |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |