Samsung QE65S95F OLED - Mobily a Tablety
Samsung QE65S95F OLED
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 8806097077923
OLED SMART televize
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
OLED SMART televize
Samsung QE65S95F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky OLED
Systém repro 4.2.2.
Výkon reproduktorů 70W
LED podsvícení OLED
Úhl. v palcích/cm 65"/163 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída F
Spotřeba energie 120 SDR /1000h
Spotřeba energie 540 HDR /1000h
Frekvence 100 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 3 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 89,44 x 144,35 x 26,79 cm
Rozměry bez podstavce 82,94 x 144,35 x 1,1 cm
Hmotnost 39,8 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator