- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Snadné a intuitivní nastavení
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE65Q60RATXXH |
QLED 65" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Obrazový systém Q Engine; Index kvality obrazu 2 400
1 056,91 €
vrátane DPH 23%
Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 65 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | |
| Zrkadlenie obrazovky | |
| HbbTV | |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2 |
| Inteligentné režimy | Movie,Natural |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku | Dolby Digital Plus |
| Ekvalizér | |
| Multi-Room | |
| Zvuková technológia Multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | |
| VESA montáž | |
| Ambientné osvetlenie | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herný režim | |
| Funkcia teletextu | |
| Funkcia titulkovania | |
| Záznam na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 3 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Automatické vypnutie | |
| Časovač vypnutia | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Ročná spotreba energie | 164 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 118 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 72.9 W |
| Spotreba energie (max) | 200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvedčenie | |
| Certifikácia Energy Star | |
| Certifikácia DLNA | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1456.1 mm |
| Hĺbka | 59.2 mm |
| Výška | 836.6 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1456.1 mm |
| Hmotnosť | 26000 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 322.8 mm |
| Výška (s podstavcom) | 917 mm |
| Hmotnosť s podstavcom | 26400 kg |
| Šírka stojana | 1086.5 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 322.8 cm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
| Typ diaľkového ovládača | TM1950C (* XU: TM1950C + TM1240A) |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | |
| Návod na obsluhu | |
| E-manuál | |
| Šírka balenia | 1611 mm |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Výška balenia | 975 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 34000 kg |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Automatické vylepšenie hĺbky | |
| 3D kompatibilita | |
| Vrátane batérií | |
| Vstavané reproduktory | |
| Svietivosť | 88 % |
Pre: Snadné a intuitivní nastavení
Pre: skvělý obraz
jednoduché ovládání
jednoduchá instalace
Pre: krasny obraz
lehka instalace
Pre: Skvělý poměr kvalita - cena. V tomto e-shopu, nejlepší cena TV na trhu
Pre: Televize má krásné barvy
Prezeráte si: Samsung QE65Q60R - 163cm 4K UltraHD QLED Smart TV
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.