- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE50Q64T |
LCD TV 127 cm (50 ") 4K Ultra HD Smart • Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px • Technológia displeja: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technológia pohybové interpolácia: PQI (Picture Quality Index) 3200 • Natívny pomer strán: 16: 9 • Formát digitálneho signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 • Wi-Fi • Pripojenie na sieť Ethernet • Hmotnosť: 12,9 kg • Farba: Šedá
2 440,11 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
QLED 4K TV
Úhlopříčka 50" (127 cm)
Rozlišení 4K (3840 x 2160)
Quantum 4K Lite, Edge LED, PQI 3200 (picture quality index), Podsvícení DUAL LED, 100% objem barev, Q HDR (HDR10
+/HLG), Supreme UHD Dimming, Plynulé zobrazení rychlého pohybu - MR120, Tuner (DVB T2/C/S2), kodek H.265,
HbbTV 2.0
SMART: operační systém Tizen, Smart ovladač (ovládá ostatní připojená zařízení přes HDMI), Párování s mobilním
zařízením (Mobile to TV, TV to Mobile, TV Sound to Mobile, zrcadlení, DLNA, Multiview), hlasové ovládání (AJ), Auto Game
Mode (Game Motion Plus), Steam Link, Podpora iTunes TV a Airplay, Integrované IPTV, O2 TV, T-Mobile TV, Mall.TV,
Lepší.TV, Voyo, iSport, HBO GO, Netflix, Rakuten TV, nahrávání na externí HDD - (PVR), Time Shift (sledování
nahrávaného programu s časovým posunem), vestavěná Wi-Fi, Internetový prohlížeč, Smart Things (notifikace a správa
domácích spotřebičů), Smart ovladač TM2090A
AUDIO: 20W, Konfigurace reproduktorů 2CH, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk, Bluetooth Audio
DESIGN: Ambient Mode, bezrámečkový design, černá barva
Vstupy/ výstupy:
3x HDMI 2.1
2x USB 2,0
1x LAN
1x kompozit
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 50 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 pixels |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | PQI (Picture Quality Index) 3200 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 125 cm |
| TV tuner | |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Internetová televízia | |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| HbbTV | |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 1 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku | Dolby Digital Plus |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN pripojenie | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Prehľadávanie | |
| Podpora HID | |
| Dizajn | |
| Farba | Šedá |
| On/off vypínač | |
| VESA montáž | |
| Bezrámový dizajn | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkcia teletextu | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Lokálne stlmenie svetla | |
| Redukcia šumu | |
| Digital Clean View | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| Počet HDMI portov | 3 |
| Rýchle prepínanie HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Common Interface (CI) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkcie manažmentu | |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| ECO mód | |
| Časovač zapnutia / vypnutia | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Ročná spotreba energie | 118 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 85 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Spotreba energie (max) | 130 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Osvedčenie | |
| Certifikácia DLNA | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 1116.4 mm |
| Hĺbka | 57.1 mm |
| Výška | 642.9 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1116.4 mm |
| Hmotnosť | 12900 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 243.3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 720.5 mm |
| Hmotnosť s podstavcom | 13100 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový stojan | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
Pre: vyborna TV
Parádní obraz.Minimalistický ovladač.
Pre: velmi krásný obraz (připojeno na kabelovou TV
Výborný obraz i zvuk. Dálkový ovladač je pěkný,malý. Trošku nezvyklý, ale spolehlivý. Televizor lze ovládat i starším typem dálkového ovladače TV Samsung.
Pre: Kvalitní obraz, příjemné dálkové ovládání.
Pre: Nádherný obraz
Dost složité ovládání ale učím se. Zeřazení programů nebo přepnutí vysílání za sat na dvb-t2 složité.Jinak veliká spokojenos, obraz je nádherný velice ouzký rámeček televizoru dodává dominanci v obýváku.Ovladač je malinký s málo tlačítky proto vše tak složité,jedno tlačíto mnoho funkcí.
Dobrý poměr výkon/cena.
Pre: Krásný obraz, elegantní stříbrný ovladač
Prezeráte si: Samsung QE50Q64TAU 4K UHD LCD TV 127 cm (50")
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.