Samsung QE43QN90F - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
Samsung QE43QN90F
Samsung QE43QN90F
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: QE43QN90FATXXH
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Neo QLED SMART televize
Samsung QE43QN90F
Operační systém Tizen
LED podsvícení Mini LED
Typ obrazovky Neo QLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20W
Úhl. v palcích/cm 43"/108 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída F
Spotřeba energie 50 kWh /1000h SDR
Spotřeba energie 145 kWh /1000h HDR
Frekvence 120 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC/DVB-C /DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
CI slot
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 61,99 x 96,08 x 22 cm
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 55,89 x 96,08 x 2,69 cm
Hmotnost 16,9 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator