Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EF-XF946CTEGWW |
puzdro na mobilný telefón 19,3 cm (7.6") Ochranný obal Priehľadná • Typ krytu: Ochranný obal, Kompatibilita značky: Samsung, Kompatibilita: Galaxy Z Fold5, Maximálna veľkosť obrazovky: 19,3 cm (7.6"), Farba: Priehľadná
31,05 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Maximálna veľkosť obrazovky | 7.6 cm |
| Typ krytu | Ochranný obal |
| Farba | Priehľadná |
| Kompatibilita značky | Samsung |
| Kompatibilita | Galaxy Z Fold5 |
| Ochranné funkcie | Bump resistant,Scratch resistant |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 67.03 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Výška | 158.62 mm |
| Hmotnosť | 48 g |
| Údaje o balení | |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |