Samsung Odyssey OLED G6 S27DG600S - Dielňa a Hobby
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG600S
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: LS27DG600SUXEN
Počítačový monitor Odyssey • Uhlopriečka displeja: 68,6 cm (27") • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px • Typ rozlíšenia HD: Quad HD • Technológia zobrazenia: HD Quad HD (s vysokým rozlíšením): OLED • Čas odozvy: 0,03 ms • Natívny pomer strán: 16:9 • Horizontálny pozorovací uhol: 178° • Vertikálny pozorovací uhol: 178° • Zabudovaný rozbočovač USB • Verzia rozbočovača USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Podpora montážneho štandardu VESA • Nastavenie výšky • Farba: strieborná •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Rozšírte svoju tvorivú sféru
• OLED s rozlíšením QHD
•360 Hz, čas odozvy 0,03 ms (GtG), HDR10+ Gaming
•99% pokrytie DCI, FreeSync Premium Pro, nastaviteľný stojan
•Režim šetrenia očí
•Bez blikania
•Obraz v obraze
•FreeSync Premium Pro
•Ekvalizér čiernej farby
Typ obrazovky : OLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie : QHD (2 560 x 1 440)
Rozstup bodov [mm ]: 0,03 ms (GTG)
Obnovovacia frekvencia [Hz] : Max. 360 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2] : 250
Kontrast : 1 000 000:1
Čas odozvy [ms] : 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne ): 178°(H)/ 178°(E)
Farba: Max. 1B
Konektory: Max:
•Display Port: 1 EA
• Výstup Display Port: 1,4
• Verzia HDCP (DP): 2.2
• HDMI: 2 EA
• Verzia HDMI: 2.1
• Verzia HDCP (HDMI): 2.2
• Slúchadlá: Áno
• Porty USB: 2
• Verzia rozbočovača USB: 3.0
Napájanie : AC 100~240 V
Spotreba energie [W ]: 31 W
Pohotovostný režim [W] : 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti : G
Montáž na stenu : 100 × 100
Naklonenie monitora: 100×100 mm:
•HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ±5,0
• Náklon: -2,0 (±2°) ~ 25,0 (±2°)
• Otáčanie: -30,0 (±3°) ~ 30,0 (±3°)
• Otáčanie: -92,0 (±2°) ~ 92,0 (±2°)
Farba : STRIEBORNÁ
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm ): 611,7 × 554,2 × 263,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm ): 611,7 × 353,8 × 49,2 mm