Samsung Odyssey G32A S32AG320 - Televízie, Video & Audio
Samsung Odyssey G32A S32AG320
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: LS32AG320NUXEN
Monitor počítača • 32" • 1920 x 1080 px • Full HD • natívny pomer strán 16:9: • 178° horizontálny pozorovací uhol: • VESA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
•AMD FreeSync Premium
•Režim Eye Saver a Flicker Free
•Pivot
Typ obrazovky : VA
Podsvietenie : LED
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie : 1 920 x 1 080
Obnovovacia frekvencia [Hz] : Max. 165 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2] : 250
Kontrast : 3 000:1
Čas odozvy [ms] : 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne ): 178/178
Farby: 16,7 M
Reproduktory : Nie
Konektory: Bez reproduktorov:
•Display Port: 1x
•HDMI 1 x
•3,5 mm konektor pre slúchadlá
Napájanie: externé, AC 100~240V
Spotreba energie [W ]: 24 W
Pohotovostný režim [W] : 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti : E
Montáž na stenu : 100 x 100
Náklon monitora: 100 x 100:
•Nastaviteľná výška (HAS): 120,0 ± 5,0 mm
•Naklonenie: -5,0° (±2,0°) ~ 20,0° (±2,0°)
•Otáčanie: -15,0° (± 2,0°) ~ 15,0° (± 2,0°)
•Otáčanie: -2,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm ): 719,2 x 597,4 x 248,8 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 719,2 x 434,8 x 93,7 mm