- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Krásný silný a čistý zvuk.
Pre:
Krásný zvuk
Pěkný design
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MX-T50/EN |
party reproduktor • dvojrozmerný zvuk • bluetooth • 4 reproduktory • celkový výkon 500 W • režim karaoke • • Rozbehnite rytmus párty • Rozprúďte svoju párty s dvojsmerným zvukom a výkonným 500 W výstupom.
307,77 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Samsung Party Audio| Zvuk | |
|---|---|
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 channels |
| RMS výkon | 500 W |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon reproduktorov Soundbar | 500 W |
| Impedancia výškového reproduktoru | 8 Ω |
| Priemer výškového reproduktora | 2.5 cm |
| Priemer subwoofera (imperiálne) | 6.5 cm |
| Subwoofer | |
| Subwoofer súčasťou | |
| Úprava basov | |
| Priemer basového reproduktora (subwoofer) | 6.5 cm |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| USB priame prehrávanie | |
| Možnosti pripojenia | |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 351 mm |
| Hĺbka | 323 mm |
| Výška | 651 mm |
| Hmotnosť SoundBar | 11600 kg |
| Obsah balenia | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |
Krásný silný a čistý zvuk.
Pre:
Krásný zvuk
Pěkný design
Prezeráte si: Samsung MX T50
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.