- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | F711256C |
Prvý vodeodolný skladací telefón na svete • Uhlopriečka displeja: 17 cm (6.7") • Rozlíšenie displeja: 2640 x 1080 px • Typ displeja: Dynamic AMOLED 2X • Typ procesora: Qualcomm Snapdragon • Model procesora: 888 • Kapacita pamäte RAM: 8 GB • Typ pamäte RAM: LPDDR5 • Vnútorná kapacita pre ukladanie: 256 GB • Rozlíšenie zadnej kamery: 12 MP • Typ zadnej kamery: Duálny fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Single SIM • Poskytovaný operačný systém: Android 11 • Kapacita batérie: 3300 mAh • Farba: Krém • Hmotnosť: 183 g
899,19 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

Složí se do kapsy. Schová se do kabelky. Vklouzne do těch nejužších džínových kalhot. Když jej poté vyndáte, změní se v chytrý 5G telefon plné velikosti a ohne se do všech možných úhlů. Zní, to jako kdybychom přepracovali samotný koncept telefonu, a přesně to jsme udělali. Tohle je výsledek.

Chytrý telefon v plné velikosti, který složíte do těch nejmenších kapes. Složený měří Galaxy Z Flip3 5G 4,2 palců a vejde se i do těch nejmenších kapsiček vašeho oblečení.

Zkontrolujte příchozí zprávy, foťte, přehrávejte hudbu a ještě mnohem více bez nutnosti rozkládat mobilní telefon. 1,9palcový vnější displej zobrazí notifikace a umožní vám s nimi jednoduše pracovat. Vyberte si oblíbené nastavení displeje pro snadný přístup, nebo si vytvořte své vlastní s rozličnými styly a barvami.

Dokonale hladké rolování se 120Hz obnovovací frekvencí 6,7palcového Infinity Flex Displeje přináší při práci s displejem perfektní přejíždění, tažení a pouštění. Dokonce optimalizuje obnovovací frekvenci v závislosti na obsahu. S dynamickým zobrazením AMOLED 2X se jedná o vůbec nejživější, nejjasnější a nejhladší displej na Galaxy Z.

Není čas na rozložení? Udělejte si selfies s duálním zadním fotoaparátem — vnější displej vám poskytne náhled. Jednoduše stiskněte postranní tlačítko hlasitosti a aktivujte závěrku.

Roztřesená videa, jen když si to přejete. Postavte Galaxy Z Flip3 5G na rovný povrch a režim Flex poslouží coby tripod ve stabilním úhlu, který vám umožní pořídit dokonalý snímek hned na první pokus.

Rozdělte obrazovku na dvě poloviny a pracujte jako profesionál. Rovněž můžete procházet YouTube playlist a napsat zprávu příteli — poté odeslat úchvatné selfie a počkat si na reakce. A když něco sledujete, nechte se unášet dokonalým zvukem Dolby Atmos stereofonních reproduktorů.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 6.7 cm |
| Rozlíšenie displeja | 2640 x 1080 pixels |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000000:1 |
| Natívny pomer strán | 22:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Hustota pixelov | 425 ppi |
| Zaoblené rohy displeja | |
| Druhý displej | |
| Uhlopriečka druhého displeja | 1.9 cm |
| Rozlíšenie druhého displeja | 260 x 512 pixels |
| Typ druhého displeja | Super AMOLED |
| Hustota zobrazenia pixelov druhého displeja | 302 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 888 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 2.84 GHz |
| Koprocesor | |
| Frekvencia koprocesora | 2.4 GHz |
| Dátové úložisko | |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5 |
| Fotoaparát | |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 3000 x 4000 pixels |
| Číslo clony zadnej kamery | 1.8 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2.2 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu | 1.12 µm |
| Veľkosť pixelov druhého zadného fotoaparátu | 1.4 µm |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 123 ° |
| Digitálny zoom | 10 x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2.4 |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu | 1.22 µm |
| Blesk zadného fotoaparátu | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie videa | 2160 x 3840 pixels |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 60 fps |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávania videa | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Časozberný režim | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Režim Multi-shot | |
| Časovač | |
| Nočný režim | |
| Siete | |
| Funkcie SIM karty | Single SIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| 3G štandardy | HSDPA,HSDPA+,HSUPA,UMTS |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Predplatné | |
|---|---|
| Typ predplatného | Žiadne predplatené služby |
| Možnosti pripojenia | |
| USB vstup | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Komunikácia | |
| SMS | |
| MMS (Multimediálne správy) | |
| Dizajn | |
| Formát | Vyklápací |
| Farba | Krém |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX8 |
| Základný materiál | Hliník |
| Výkon | |
| Rýchle nabíjanie | |
| Bezdrôtové nabíjanie | |
| Čítačka odtlačkov prstov | |
| Rozpoznávanie tvárí | |
| Hlasitý odposluch | |
| Hlasové vytáčanie | |
| Hlasové povely | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibračné zvonenie | |
| Navigácia | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédiá | |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované videomódy | 720p,1080p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované zvukové formáty | 3GA,AAC,AMR,APE,AWB,DFF,DSF,FLAC,IMY,M4A,MID,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,XMF |
| Podporované video formáty | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Softvér | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 11 |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora aplikácií Google | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,Google Search,YouTube |
| Virtuálny asistent | Samsung Bixby |
| Dodávaný softvér | OneDrive, LinkedIn, Outlook |
| Batérie | |
| Kapacita batérie | 3300 mAh |
| Zdieľanie bezdrôtového napájania | |
| Vyberateľná batéria | |
| Senzory | |
| Senzor priblíženia | |
| Merač zrýchlenia | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientácie | |
| Barometer | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hall senzor | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 183 g |
| Šírka | 72.2 mm |
| Hĺbka | 6.9 mm |
| Výška | 166 mm |
| Zložená šírka | 72.2 cm |
| Zložená hĺbka | 15.9 cm |
| Zložená výška | 86.4 cm |
| Osvedčenie | |
| Hodnota SAR | 0.858 W/kg |
| SAR telo (EÚ) | 1.578 W/kg |
| Obsah balenia | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | |
| Výkon adaptéru | 15 W |