- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-S908BZWDEUE |
Chytrý telefón • Odolný voči vode a prachu s krytím IP68 • Ultrazvuková čítačka odtlačkov prstov • čítačka tváre • stereo reproduktor • dotykové pero S Pen • Wi-Fi 6 • Bluetooth v5.2 • NFC • 5G • GPS • Fotoaparáty: 108+12+10+10 MPx • OS Android 12 • One UI 4.1 • Čipset 8jadrový • 2,8 GHz • Samsung Exynos 2200 • 8 GB RAM • interná pamäť 128 GB • Batéria Li-Pol s kapacitou 5 000 mAh • Podpora bezdrôtového nabíjania • Dual SIM • podpora technológie eSIM • Materiál hliník • sklo • Rozmery 163,3 x 77,9 x 8,9 mm • Hmotnosť 227 g
956,92 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 6.8 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3088 x 1440 pixels |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Zakrivená obrazovka |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED 2X |
| Jas displeja | 1750 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Hustota pixelov | 500 ppi |
| Zaoblené rohy displeja | |
| Procesor | |
| Frekvencia procesora | 2.8 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 2200 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Dátové úložisko | |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Fotoaparát | |
| Typ zadnej kamery | Štyri fotoaparáty |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 108 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 10 MP |
| Rozlíšenie štrvrtej zadnej kamery (numerické) | 10 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 9000 x 12000 pixels |
| Číslo clony zadnej kamery | 1.8 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2.2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2.4 |
| Hodnota clony štvrtého zadného fotoaparátu | 4.9 |
| Optický zoom | 10 x |
| Digitálny zoom | 100 x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 40 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2.2 |
| Blesk zadného fotoaparátu | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie videa | 4320 x 7680 pixels |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 60 fps |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps,7680x4320@24fps |
| Režimy nahrávania videa | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Automatické zaostrovanie | |
| Detekcia tváre | |
| Časozberný režim | |
| Časovač | |
| Nočný režim | |
| Panoráma | |
| Siete | |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Dátová rýchlosť 3G (max.) | 42 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 4G (max.) | 436 Mbit/s |
| Dátová rýchlosť 5G (max.) | 2.33 Gbit/s |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| Modulácia | 1024-QAM |
| NFC | |
| Predplatné | |
|---|---|
| Typ predplatného | Žiadne predplatené služby |
| Možnosti pripojenia | |
| USB vstup | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Komunikácia | |
| SMS | |
| MMS (Multimediálne správy) | |
| Dizajn | |
| Formát | Navýšku |
| Farba | Biela |
| Farba názov | Phantom White |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkcie | Dust resistant,Waterproof |
| Výkon | |
| Bezdrôtové nabíjanie | |
| Čítačka odtlačkov prstov | |
| Hlasitý odposluch | |
| Hlasové povely | |
| Vibračné zvonenie | |
| Navigácia | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | |
| Elektronický kompas | |
| Multimédiá | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované zvukové formáty | 3GA,AAC,AMR,APE,DFF,DSF,FLAC,IMY,M4A,MID,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,XMF |
| Podporované video formáty | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Softvér | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 12 |
| Operačný systém | One UI 4.1 |
| Podporované služby sociálnych sietí | |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora aplikácií Google | Gmail,Google Calendar,Google Chrome,Google Contacts,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,YouTube |
| Virtuálny asistent | Samsung Bixby |
| Batérie | |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Senzory | |
| Senzor priblíženia | |
| Merač zrýchlenia | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Gyroskop | |
| Barometer | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hall senzor | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 228 g |
| Šírka | 77.9 mm |
| Hĺbka | 8.9 mm |
| Výška | 163.3 mm |
| Obsah balenia | |
| Stručný návod | |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | |