- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Jsjsndndnsnns
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G988BZWDEUE |
Prémiový chytrý telefón radu Galaxy S • nové funkcie a podporu pripojenia 5G • 6.9 "displej Dynamic AMOLED 2X Infinity-O s rozlíšením 3200 x 1440 bodov • 8jadrové procesor Exynos 990 • 12GB operačnej pamäte • 128GB interná pamäť • slot pre pamäťové karty microSD • fotoaparáty: zadné Ultra Wide: 12 Mpx • F2.2 (120˚) + Wide-angle: 108 Mpx • F1.8 (79˚) • PDAF • OIS + Telephoto: 48 Mpx • PDAF • F3.5 (24˚) • OIS + DepthVision: snímač hĺbky • predné 40 Mpx F2.2 PDAF • 5G a LTE cat.20 • Bluetooth 5.0 • NFC • WiFi ac / ax • GPS / Glonass / BDS / Galileo • USB Type-C • podpora bezdrôtového nabíjania a zdieľanie energie Qi • rýchle nabíjanie • čítačka odtlačkov prstov v displeji • odolné prevedenie IP68 • podpora Dex • zvuk AKG • 5000 mAh batéria • platforma Android 10 s One UI 2.
1 264,76 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 6.9 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3200 x 1440 pixels |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Zakrivená obrazovka |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 6 |
| Počet farieb displeja | 16,78 miliónov farieb |
| Pomer strán | 20:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Hustota pixelov | 511 ppi |
| Zaoblené rohy displeja | |
| Procesor | |
| Frekvencia procesora | 2.73 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Dátové úložisko | |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1000 GB |
| USB úložisko | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadnej kamery | Štyri fotoaparáty |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 108 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 48 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12000 x 9000 pixels |
| Číslo clony zadnej kamery | 1.8 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2.2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 3.5 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu | 0.8 µm |
| Veľkosť pixelov druhého zadného fotoaparátu | 1.4 µm |
| Veľkosť pixelov tretej zadnej kamery | 0.8 µm |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 79 ° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120 ° |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 24 ° |
| Optický zoom | 10 x |
| Digitálny zoom | 100 x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 40 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2.2 |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu | 0.7 µm |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 80 ° |
| Blesk zadného fotoaparátu | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie videa | 7680 x 4320 pixels |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@30fps,1280x720@960fps,1920x1080@240fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávania videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické zaostrovanie | |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Režim Multi-shot | |
| Časovač | |
| Nočný režim | |
| Siete | |
| Funkcie SIM karty | Hybridné Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| 3G štandardy | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Zdieľanie pripojenia v režime modemu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Predplatné | |
|---|---|
| Typ predplatného | Žiadne predplatené služby |
| Možnosti pripojenia | |
| USB vstup | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | |
| Dizajn | |
| Formát | Navýšku |
| Farba | Biela |
| Farba názov | Cloud White |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkcie | Dust resistant,Water resistant |
| Výkon | |
| Čítačka odtlačkov prstov | |
| Rozpoznávanie tvárí | |
| Rýchle nabíjanie | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Navigácia | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Wi- Fi polohovanie | |
| Multimédiá | |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované videomódy | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované zvukové formáty | 3GA,AAC,AMR,APE,AWB,DFF,DSF,FLAC,IMY,M4A,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,WMA,XMF |
| Podporované video formáty | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Softvér | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 10.0 |
| Podpora aplikácií Google | Google Maps,Google Play |
| Virtuálny asistent | Samsung Bixby |
| Batérie | |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | |
| Zdieľanie bezdrôtového napájania | |
| Rýchle bezdrôtové nabíjanie | |
| Doba hovoru (4G) | 20 h |
| Senzory | |
| Senzor priblíženia | |
| Merač zrýchlenia | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientácie | |
| Barometer | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hall senzor | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 220 g |
| Šírka | 76 mm |
| Hĺbka | 8.8 mm |
| Výška | 166.9 mm |
| Obsah balenia | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Záručný list | |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Slúchadlá súčasťou | |
| Vyberací kolík | |
Jsjsndndnsnns
Pre: rychlost reakcii
kvalita fotiek a videi
rychlost nabijania
Super
zadna
Pre: Určitě nej telefon co si muzete dnes koupit.
Klady převyšují nad zápory,kterých je opravdu minimum.Každopádně Samsung se zase vytáhl. Je to telefon pro ty, kdo nemusí hledět na nějakou tisícovku navíc za značku, kvalitu zpracování a výborný servis.
Pre: Je lepší než můj předchozí S8
Love the phone.
Pre: Very fast and great camera
moderní design, zase o něco lepší.
Pre: pěkná hračička
Úplně úžasný foťák. To se nedá popsat, to se musí vidět. Funkce, které nahradí i fotošop. Vynikající rozlišení displeje. Jo a kromě toho taky umí telefonovat:-)
Pre: TOP smartphone
5G
5G, fotoaparát
Prezeráte si: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, 12GB/128GB, White
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.