Ryobi RLM15E36H - PC príslušenstvo
Ryobi RLM15E36H
Značka: Ryobi
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RLM15E36H
Praktická ručná elektrická kosačka s funkciou 3v1 • Funkcia: sekanie, vhadzovanie do koša, mulčovanie • Rezná šírka: 36 cm • Minimálna výška rezu: 2 cm • Príkon: 1500 W • Hmotnosť: 11,5 kg
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Detailní popis produktu
S elektrickou sekačkou RYOBI RLM15E36H 1500 W 36 mm se z úpravy trávníku stává jedna z nejoblíbenějších zahradních aktivit. Sekačka  zvládne bez větších problémů i hustší či vyšší trávník. Sekačku lze jednoduše přeměnit na mulčovací sekačku, kdy stačí odebrat koš na sběr trávy, zasunout a zajistit mulčovací klín, který je součástí balení.
Motor
Sekačka je poháněna výkonným 1500 W motorem který dosahuje rychlosti otáček 3 500 min-1, vyznačuje se tichým a ekologickým provozem, snadnou manipulací, minimálními nároky na údržbu a nízkou hmotností. Výhodou této sekačky je také velice jednoduché nastavení výšky sekání, které se provádí pomocí zatažení páčky umístěné na šasí sekačky.
Funkce 3v1
Přednosti
  • Sekačka  RYOBI se vyznačuje velmi lehkou ovladatelností a kvalitním zpracováním.
  • Kombinovaný skládací sběrný koš o objemu 45 l je vybaven ukazatelem náplně koše.
  • Mulčovací klín lze zasunout do sekačky a následně využít sekačku k mulčování.
  • Sečení přesně k okraji s funkcí EasyEdge™.
  • Šířku sekání 360 mm zajistí kvalitní žací nůž.