Revlon RVIR1159E Salon Long Lasting Curls & Waves Pro Collection, black - Televízie, Video & Audio
Revlon RVIR1159E Salon Long Lasting Curls & Waves Pro Collection, black
Značka: Revlon
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: RVIR1159E
vlasový styling Kulma Teplé Čierna, Ružové zlato • Model: Kulma, Technológia: Teplé, Systém ovládania: Otočné • Farba: Čierna, Ružové zlato • Napájací zdroj: AC • Priemer valca: 3,2 cm • Šírka balenia: 400 mm, Hĺbka balenia: 60 mm, Výška balenia: 115 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
  • Dokonalé a jemné vlny vytvoříte snadno a rychle
  • Kulma Revlon se nahřeje do 30 sekund po spuštění
  • Luxusní technologie Rose Gold – jedinečný povrch ze zlata a mědi
  • Vyberete si až z 20 teplotních nastavení dle typu vlasů
  • Prvotřídní péče pro vaše vlasy s 32mm kulmou
Zlato pro vaše vlasy.
32mm kulma na vlasy Long Lasting Curls & Waves šetří váš čas. Nahřeje se velmi rychle – pracovat s ní můžete již do 30 sekund po zapnutí. S úpravou vašich vlasů tak můžete začít prakticky ihned po zapnutí.